Het LIIIe bestuur, 2020-2021

 

M.J. van Erp President
president@rszv.nl
06-53658296
V.C. Konings Secretaris
secretaris@rszv.nl
06-52730255
C.W. Leeman Penningmeester
penning@rszv.nl
06-31538773
C.L. Meijer Commissaris Intern
intern@rszv.nl
06-24493109
S. van de Plasse Commissaris Wedstrijden
wedstrijden@rszv.nl
06-34290253
A.F. Verholen Commissaris Instructie
instructie@rszv.nl
06-18159764
A.W. Bosman Commissaris Materiaal
materiaal@rszv.nl
06-19140032