Het LIVe bestuur, 2021-2022

T. de Groot President
president@rszv.nl
06-55887065
C. van Dijk Secretaris
secretaris@rszv.nl
06-55326356
F.M.F. Brink Penningmeester
penning@rszv.nl
06-37282595
A. Dusseljee Commissaris Intern
intern@rszv.nl
06-45354537
O. de Boer Commissaris Wedstrijden
wedstrijden@rszv.nl
06-37423229
Q.S. van Hoffe Commissaris Instructie
instructie@rszv.nl
06-42001213
P.D.R. Landaal Commissaris Materiaal
materiaal@rszv.nl
06-47043406